Aktuality

Odstávka elektrické energie

Dne 4.3.2011 v době od 7:15 do 15:30 dojde k vypnutí elektrické energie. Vypnutá oblast: část obce Vrahovice s celými ulicemi: Zátiší, J. Suka, B. Martinů, O. Nedbala, V. Nováka, O. Ostrčila, J. Křičky, J. Rokycany. Část ulic: Kpt. Nálepky, od č. 51, 617 a 833 po vodní tok Romže, V. Talicha od č. 800 po vodní tok Romže, Smetanova od č. 613 a 783 - č. 531 a 812, Vrahovická jednostranně od č. 51 a 617 po č. 149, budova policie ČR ul. K. Světlé, Majakovského od fary oboustranně po konec obce včetně bočních ulic, nádraží ČD, fa. Navrátil, bytovky č. 6 a 8, ul. Hrázky, Čs odboje, celé, část ul. Čs armádního sboru od ul. Majakovského po č. 32 a 37 včetně.

Odběratelská trafostanice Vrahovice ZD (č. 300673)

Děkujeme za pochopení.

Zdroj: Město Prostějov: Hromadná korespondence

| Lukáš Hájek

Smogová situace

Ve městě Prostějově byla naměřena zvýšená koncentrace tuhých znečišťujících látek ve volném ovzduší.

Podívejte se na aktuální situaci

| Lukáš Hájek

MHD - autobus

Od neděle 12.12.2010 platí nové jízdní řády autobusových linek. Více informací: FTL. Nový jízdní řád: Linka 5 .

Zdroj: Město Prostějov

| Lukáš Hájek

Výzva čtenářům a příznivcům stránek

Těší náš obliba a vysoká návštěvnost našich webových stránek věnujících se Vrahovicím. Snažíme se přinášet novinky, upozorňovat na nejnovější události a zajímavé akce a informovat vás o všem, co se zde děje. Pokud víte o něčem zajímavém ze svého okolí, např. o tom, co chystají místní spolky, chcete se svěřit se svými vzpomínkami, máte nějakou zajímavou informaci o minulosti nebo současnosti naší obce, neváhejte a napište nám e-mail. Vaše texty rádi uveřejníme. Byli bychom rádi, kdyby se stránky vrahovice.unas.cz se stali místem pro sdílení informací o Vrahovicích a diskusním fórem pro výměnu názorů. 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň!
Redakce

| Martin Hájek

Anotace na novou knihu

Novinář Jiří Bigas napsal novou knihu povídek, kterou zasadil do fiktivní pohraniční vesnice, kterou nazval Vrahovice. Knížka povídek se jmenuje "Vrahovice 119". Rozhovor s autorem si můžete přečíst zde. Nezbývá než doufat, že tato kniha přispěje ke zvýšení zájmu o skutečné Vrahovice.

| Martin Hájek
Předchozí 1 14 27 40 50 51 52 53 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like