Diskuze

Obecná diskuze


Přidat komentář

Přidat komentář

Opište:* Captcha   ⇒
Uložením souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zveřejněním komentáře včetně všech uvedených údajů.
Koupaliště
Koupaliště prozatím nezahájilo sezónu, protože ještě není vše připraveno.
Bližší informace sledujte nové webové stránky koupaliště na adrese http://koupalistevrahovice.cz/ nebo Facebookovou stránku https://www.facebook.com/vrahovicekoupaliste
Lukáš Hájek | Vrahovice.eu ID: 240
KDY JE OTEVŘENO?
Prosím, kdy je otevřeno, na Vašich stránkách je uvedena otvírací doba, ale my si po cestě v úmorném vedru rozbili nos o bránu a to bylo jen 16 hodin?????????
Barbora ID: 237
Prosba o vyplnění
Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o nezávazné vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se realitních kanceláří. Součástí dotazníku je i zajímavá nabídka. Předem děkuji za vyplnění. http://www.survio.com/survey/d/E3H9Z4G7U9Z4U4Y3K
Maty ID: 231
Re:Nepřizpůsobiví romové
Jsem obyvatelka č. 670 na Pujmanové a naprosto souhlasím s níže uvedenými příspěvky. Situace už pro mě začíná být neúnosná, nedá se ani otevřít okno, abych neslyšela řev cigáňat. Nelze s tím opravdu nic dělat? Třeba podat stížnost na Schola Servis? Dejte mi vědět na mail, děkuji.
Chtěla jsem tuto záležitost řešit prodejem bytu, ale opět bych se stěhovala po Prostějově a obávám se, že romové jej za chvíli budou okupovat celý.
Z. ID: 151
Re:Nepřizpůsobiví romové
Souhlasím se vším,co je v předchozím popisu o bydlení a spolužití v oblasti ubytovny Scholaservis.To,co si dovolují v ubytovně na náš úkor romové,je ne do nebe volající,ale na městský úřad volající.Jenže je to jedno.S touto havětí nikdo nic nedělá a neudělá,aby to náhodou nebyl rasismus.Ten je,na nás bílých od těch tmavých,tím se ale nikdo nebude zaobírat.Mít doma PERŠINKU,pošlu jim to do těch řvoucích oken.Nemám,tak to zřejmě budu muset snášet rok co rok od jara do podzimu a ten ostatní brajgl celoročně.Prima vyhlídky pro slušné a pracující lidi.Městská policie se tu občas projede,v ten moment je na malinkou chvíli klid,jen opravdu malinkou.S nimi nikdo nic neudělá.Není jim co vzít,chudáčkům,kterým bydlení platíme my,co ještě máme práci a odvádíme nemalé daně.I důchody mají chudáčci z průměrného platu,i když nikdy nepracovali,my se důchodů nedožijeme,tak co si stěžujeme,a když se dožijeme,nic nedostaneme,protože tihle nepracující,po barech a hernách se poflakující,nám to dávno vyberou stejně jako tato vlada,kterou k nim přirovnávám,protože nic nedělá,jen žije z našich daní.UŽ TOHO MÁME VŠICHNI DOST... Tak co bude dál?
(neuvedeno) ID: 150
Neřizpůsobiví Romové -pomozte
Dobrý den.
Bydlíme na Pujmanové ulici v domech č.3 a 5. a 670v Prostějově ve Vrahovicích. ve vlastních bytech a domech.
Od roku 2011máme zde ze života vyloženě peklo.
Na ubytovnu Scholaservis se přistěhovalo několik romských rodin a celodenně ruší obyvatele okolních domů. Vzali to jako jejich území a neberou ohledy na normální obyvatele, kteří zde vždy bydleli v klidu a pohodě .
Denně se schází hloučky nepracujících Romů u ubytovny,sedí na schodech a el. rozvaděči, hrají fotbal na parkovišti a pod oknama ubytovny a na našem pozemku.Pouští ohl. o víkendech z otevřených oken své romské písničky atd.
Na jakékoliv upozornění,aby se chovali jak všichni jiní slušní lidé a nerušili okolné obyvatele,reagují agresivně, sprostě nás urážejí,nadávají a vyhrožují rasismem.
Romky i romové řvou a hulákají na sebe z oken ubytovny .
Nechají volně pobíhat své bojové psy.Neuklízí extramenty.Je to peklo!
Člověk který poctivě pracuje v třísměnném provozu nemá nárok na to,aby s vyspal, nebo si v klidu odpočinul. Jedním slovem prostě hrůza a děs.Neberou v potaz ani soukromé pozemky a chovají vulgárně a vyhrožují rasismem.Bydlení v této části Vrahovic jsme měli vždy klidné, ale co se tady děje dnes, to se nedá slovy popsat.
Je to bezvládí.Zahrádkáři co mají pronajaté zahrádky u Op se nestačí divit,co jim všechno zmizí i když se snaží hlídat svůj majek a plody své práce ve dne i v noci.
O Víkendech se tu shlukují celé rodiny Romů a neberou v potaz, že jsou zde i jiní lidé než oni. Proboha co s nepřizpůsobivými? A bude prý hůř!
Nikdo z nich nepracuje,žijí ze soc. dávek.Každá romka má dvě tři i více dětí.
Ubytování mají zaplaceno ze soc.dávek tedy z našich daní.
Bydlí a žijou zdarma bez přičinění a přitom se nám vysmívají a dělají si z části Vrahovic na Pujmanové ulici vlastní území s vlastními zákony!
Je to silně skličující a traumatizující, neexistuje aby si naše děti a vnoučata si šli ven hrát, jelikož se cítíme ohrožení tlupami romských rodin!
Nikdy jsem nebyla rasistka, je mi z této tkzv. demokracie špatně. Vzrůstající nenávist vůči romům je bohužel oprávněná a vůbec bych se nedivila, kdyby ....
Slušní lidé už mají jejich chování plné zuby, jsou to obyčejní parazitující příživníci a likvidátoři normálního a slušného života!.
Ach Jo ..jak zpívá v jedné písničce..PANE BOŽE ZA CO!!!
Obyvatelé ulic M. Pujmanové ve Vrahovicích ID: 136
denší akce
Nevíte co je dnes zde dnes za akci? Od rána už slyším písničky a kecání a nějakých soutěžích, ale o co se jedná jsem se ještě nedoslechla...
Veny ID: 80
Koupim
Nevíte o nějakém domku na prodej? Do 1.000.000.- díky tel:722002716
Marcela ID: 78
Loďka
No tak s tou loďkou, to je paráda! Určitě se zastavím pro bližší informace. Aspoň budeme moci vyčistit to dno. Moc děkujeme
Martin Sobolík ID: 65
Půjčíme loďku
Pokud ještě potřebujete loďku,volejte 737 987 440 nebo se zastavte na adrese M.Majerové 111, Vrahovice ( u Romže) .
Nakládalovi ID: 63
Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další
Menu